Menu Přihlásit se
🎉 Představujeme Badtur Free! Nový plán pro týmy do 50 osob kompletně zdarma!
Co umíme a ceník
Ceník JEDNODUŠE A PŘEHLEDNĚ
Bez závazků a skrytých podmínek! Všechny plány jsou bez závazků. Ačkoliv nás to bude mrzet, můžete kdykoliv odejít, nedržíme vás.
play_arrow Badtur Free Začínáte? Zdarma do 50 osob v týmu. Včetně prémiové podpory. Rozjeďte svůj klub bez nákladů na digitalizaci! Podporujeme český sport. Pouze pro právnické osoby se sportovní činností. Limit 1 licence na 1 klub. Děkujeme za pochopení. Cena: zdarma bez podmínek
play_arrow Badtur One Speciálně pro badmintonové týmy. Pouze správa turnajů s perfektním napojením na czechbadminton. Do 100 osob včetně prémiové podpory. Cena: 500 Kč bez DPH za měsíc (pouze 17 Kč / den)
play_arrow Badtur Pro (nejpopulárnější) Platíte pouze za tým bez ohledu na počet uživatelů. Prémiová podpora v ceně. Cena: 1000 Kč bez DPH za měsíc (pouze 33 Kč / den)
play_arrow Badtur Elite Chcete být na špici digitalizace? Platíte pouze za tým bez ohledu na počet uživatelů. Prémiová podpora a prémiové funkce v ceně. Cena: 1500 Kč bez DPH za měsíc (pouze 49 Kč / den)
play_arrow Badtur Enterprise Máte vlastní požadavky? Napište nám, a připravíme vám nabídku na míru. Cena: kontaktujte nás
Kontaktujte nás Co umíme DIGITALIZACE NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI
sports_tennis Turnaje Mějte přehled, kdo vám jede na turnaje. Poskytněte koučům důležité informace pro hráče. A pro badminton, nechte si turnaje nahrávat do systému automaticky.
sports Tréninky Spolehlivá docházka, automatický mail pro rodiče v případě neomluvené absence. Poskytněte trenérům důležité informace.
people Členská základna To nejdůležitější. Mějte na jeden klik všechny informace o vašich hráčích. Kolik jim je, na jaké tréninky chodí, nebo třeba jak se dovolat jejich rodičům.
V čem vynikáme UŠETŘETE SVŮJ ČAS
Jednoduchost Hráči mají k dispozici jednoduché prostředí, kde jednoduše označí turnaje na které jedou, tréninky na které jdou, aktualizují o sobě údaje a další.
Profesionalita Administrátoři mají k dispozici prostředí s mnoho funkcemi včetně automatizací, které zjednoduší správu.
Cena Zdarma se můžete zbavit ztrácení času a stresování nad správou vašeho týmu. Nepřekonatelná nabídka.
Funkce na přání Potřebujete další funkce? Napište nám, a zařídíme všechno co je v našich silách. Zdarma v ceně.
Zaujalo vás to? STAČÍ SE NÁM OZVAT
Předvedeme vám Badtur Ozvěte se nám, a rádi vám ukážeme Badtur v online hovoru.
Nabídneme vám variantu Badturu na míru Ozvěte se nám, připravíme vám nabídku Badturu přímo na míru vašim požadavkům.
A nebo vám rovnou založíme tým A můžete používat Badtur již zítra. A pokud budete mít v týmu do 50 osob tak i zdarma.
Kontaktujte nás Ukázka systému Badtur
NASAĎTE SI KORUNU Administrátor je hrdina Pro Badtur je každý administrátor hrdina za to, co dokáže. Proto digitalizaci děláme smysluplně tak, aby klub šel kupředu, a ne dozadu. Každé připomínce se věnujeme a Badtur vylepšujeme každý týden.
Garance spokojenosti
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA Už na vás čekáme Napište nám a společně najdeme řešení, které vám bude vyhovovat. Kontaktujte nás